Oferujemy artykuły służące do poprawy jakości powietrza. Oczyszczacze powietrza, piecyki paliwowe, kominki pelletowe, nawilżacze, odwilżacze i osuszacze, filtry i akcesoria. Tylko solidnych firm !

TEL:  +48 504 896 669    |    EMAIL: sklep@dla-powietrza.pl

MENU
Jesteś tutaj: Certyfikaty

Certyfikaty

Oczyszczacze AeraMax® zostały przetestowane i otrzymały certyfikaty potwierdzające ich skuteczność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zwracaj na nie uwagę przy zakupie oczyszczaczy. Nie inwestuj w tanie podróbki - nie przynoszą żadnego efektu..

Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii

Oczyszczacze AeraMax™ otrzymały znak jakości ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii). Zgodnie z mottem Fundacji "O lepszą jakość życia alergików" znak jakości jest przyznawany produktom i usługom przyjaznym alergikom, aby ułatwić im wybór odpowiednich towarów i usług o odpowiedniej jakości.

Certyfikat ECARF Fundacji Europejskiego Centrum Badania Alergii

Certyfikat TUV

Certyfikat AHAM

Stowarzyszenie Producentów Urządzeń Domowych (AHAM)

Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax™ otrzymały certyfikat AHAM w 3 klasach odświeżania (dym, pyłki, pył). Wydajność odświeżania w danej klasie jest określana przez wskaźnik CADR, wskazujący ilość przefiltrowanego powietrza dostarczanego przez oczyszczacz. Im większa wartość wskaźnika, tym szybciej urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu.

Produkt przyjazny alergikom i astmatykom

Oczyszczacze powietrza AeraMax™ otrzymały certyfikat wydany przez Brytyjską Fundację Alegrgii. Certyfikat przyznawany jest tylko produktom oczyszczającym powietrze, których skuteczność w usuwaniu alergenów została potwierdzona w badaniach laboratoryjnych.

Energy Star

Oczyszczacze Fellowes AeraMax® DX55 i DX95 otrzymały certyfikat Energy Star. Są o 40% bardziej wydajne niż inne, niekwalifikowane produkty.