Oferujemy artykuły służące do poprawy jakości powietrza. Oczyszczacze powietrza, piecyki paliwowe, kominki pelletowe, nawilżacze, odwilżacze i osuszacze, filtry i akcesoria. Tylko solidnych firm !

TEL:  +48 504 896 669    |    EMAIL: sklep@dla-powietrza.pl

MENU

Witamy w sklepie internetowym, w którym znajdą Państwo wszelkie produkty niezbędne do poprawy jakości otaczającego nas powietrza.

Większość działań instytucjonalnych skupia się na temacie poprawy czystości powietrza „na zewnątrz”, zapominamy, iż większość czasu (w tym najważniejszy do prawidłowego wypoczynku – czas snu) spędzamy w biurze, domu lub mieszkaniu.

Powietrza którym oddychamy w biurze bywa pięciokrotnie (!) bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz.

Źródeł zanieczyszczenia jest mnóstwo – są to alergeny, pyłki, pleśnie, złuszczony naskórek ludzi i zwierząt, kurz, roztocza, lotne związki organiczne, pył, dym papierosowy, cząstki zapachowe i wiele innych. Według ekspertów wirus grypy najczęściej rozprzestrzenia się droga kropelkową w powietrzu.

To właśnie zanieczyszczenia powietrza są przyczyną szeregu schorzeń. Problemy z układem oddechowym i alergie są w Polsce najczęstszą przyczyną wizyt u lekarza ! Stanowią również najczęstszą przyczynę absencji pracowników. Katar sienny lub alergiczny dotyka już co czwartego europejczyka.

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie: